Receptontwikkeling en foodfotografie voor foodmerken die beleving willen overbrengen

Wil jij meer dan alleen productfoto’s? Is jouw product echt een beleving en onderdeel van een lifestyle? Dan zit je bij mij goed! Ik breng jouw visie en persoonlijke verhaal over met recepten die bij jouw foodmerk passen! Met receptontwikkeling en foodfotografie laat jij zien hoe veelzijdig jouw product is. Met sfeerfoto’s, frisse gerechten en duidelijke recepten verleid jij je ideale klant om voor jouw product te gaan. Ik help je jouw unieke smaak en verhaal visueel en inhoudelijk over te brengen.

Visuele verleiding zodat je trek krijgt

Jouw foodproduct is niet zomaar iets dat je in een verpakking stopt. Het is een verhaal, een gevoel, een lifestyle. Of je nu werkt met plantaardige ingrediënten, bijzondere kruiden of een ambachtelijk bakproces — jij hebt liefde in je product gestopt. En dat mag je ook laten zien. 

Ik help je om jouw verhaal te vertellen met beelden en recepten die kloppen. Geen plastic tomaten of nepstoom, maar echte gerechten waar je trek van krijgt en foto’s die direct de sfeer pakken die jij wilt uitstralen. 

Authentieke content die smaakt naar meer

Samen maken we content die niet alleen mooi is, maar ook iets oproept. Beelden waar mensen op blijven hangen. Recepten die je doelgroep écht willen uitproberen. Alles wordt afgestemd op jouw merk: warm, puur, stoer, kleurrijk — wat het ook is, we zorgen dat het past.

En het fijne? Je hoeft niet alles zelf te bedenken. Ik denk graag met je mee over wat werkt voor jouw socials, website of campagne.

Voor merken die bewust kiezen

Mijn klanten zijn vaak kleinere, bewuste foodmerken die het net even anders willen doen. Die niet geloven in massa, maar in kwaliteit en gevoel. Die weten dat smaak méér is dan een ingrediënt, en dat beeld daar een groot onderdeel van is.

Jij wil content die raakt, die professioneel oogt maar toch dichtbij blijft. Geen gladde stockfoto’s, maar content waar jouw persoonlijkheid en visie in zit.

Jij maakt het product, ik laat het stralen

Ik combineer receptontwikkeling met foodfotografie, zodat jij alles uit handen kunt geven. Of je nu een nieuw product lanceert, een kookboek maakt of je socials nieuw leven in wil blazen — ik help je om jouw product te laten knallen.

We maken samen iets moois én effectiefs. Zodat jouw klanten niet alleen denken: “Wat ziet dat er lekker uit”, maar ook: “Dat wil ik proberen.”

Wil je meer weten over de mogelijkheden? Neem dan contact met me op. 

Portfolio

Bekijk mijn portfolio voor een impressie van mijn receptontwikkeling en foodfotografie.